Základní informace o naší cestovní kanceláři

Hrajte golf a starosti nechte na nás.

Cestovní kancelář Bohemia golftravel jsme založili před pěti lety jako dceřinou společnost Golf resort Franzensbad a.s., která je provozovatelem golfového hřiště Františkovy Lázně-Hazlov. Cílem bylo přivézt golfisty ze sousedního Německa na naše krásná přírodní hřiště v lázeňském trojúhelníku. Díky účasti na golfových veletrzích po celém Německu jsme však brzy začali poskytovat služby i pro hráče z Rakouska a Holandska. Poskytujeme služby samozřejmě i pro domácí golfisty.

Pro většinu klientů zajišťujeme pobyt dle jejich přání, ale v  naší nabídce naleznete vždy  nejméně jeden "golfový balíček", t.j. několikadenní golfový pobyt ve špičkovém hotelu s  hrou na 4-5 hřištích. 

Pro domácí hráče nejčastěji zajišťujeme hry na hřištích za výhodnějších podmínek.

 

Jaké služby pro vás poskytujeme a zajistíme?

 

  • ubytování v některých našich smluvních hotelech či penzionech ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních či Karlových Varech
  • cenově výhodnější hru na hřištích v okolí vašeho ubytování, která se nachází vždy v dosahu maximálně 40 min. cesty autem - Františkovy Lázně-Hazlov, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Kynžvart, Cihelny, Sokolov, Fahrenbach či Hof v Německu.
  • individuální golfové balíčky postavené dle vašeho přání
  • zajištění rezervace hracího teetime
  • golfový trénink na hřišti Františkovy Lázně-Hazlov jak pro začátečníky či pokročilé
  • dopravu

Stačí zaslat váš požadavek a my pro vás vytvoříme balíček na míru. Zaplatíte tedy za  ubytování, hru na hřištích a další služby. Vy tedy platíte pouze jednu cenu a nemusíte se o nic starat.

 

V případě zájmu nás kontaktujte Radek Běláč ,  tel: +420 602 278 738,  e-mail: manager@gr-fl.cz

 

Odběr novinek