Údaje o hřišti

Pouze 6 km od Františkových Lázní a 12 km od hranic s NSR leží překrásné golfové hřiště Golf Resort Františkovy Lázně - Hazlov.
Hřiště je umně zasazeno do přírodního parku mezi vzrostlé stromy a staleté lesy u obce Hazlov. Osmnáctijamkové mistrovské hřiště bylo desingováno známým golfovým desingnérem Peterem Walkerem z Velké Británie a Heinzem Fehringem z Německa. Délka hřiště hřiště a velkorysý desing spoluvytváří mezinárodní standard hřiště, na kterém se hrál i turnaj nižší profesionální tour EPD. Součástí resortu je kromě 18ti jamkového hřistě restaurace s prosluněnou terasou, recepce s Pro schopem, tréninkové plochy, parkoviště s kamerovým systémem, šatny se sprchami, wifi připojení či oblíbené občerstvení u jamky č.10. Resort má německou klasifikaci 4*SUPERIOR.
U samotného hřiště si hráči pochvalují zejména naprosto různorodé jamky, které je nutí neustále přemýšlet o vhodné strategii. Na některých jamkách naleznete velké vodní plochy, které je nutno přehrát, jiné vás nutí hrát z kopce či do kopce, či se musíte vyhýbat strategicky umístěným bankrům.
Informace o hřišti: PAR 72, délka muži: 6076, délka ženy: 5237

Golf Resort Františkovy Lázně - Course rating

Odběr novinek